Kendini Test Et

Sınav Kaygı Testi

Teste Başla
İfadelerin hiçbiri üzerinde fazla zaman harcamadan yazılı ve sözlü sınavlarda genel olarak nasıl hissettiğinizi gösteren yanıtı işaretleyiniz.

Hangi Ebeveyn Tutumuna Sahipsiniz?

Teste Başla
Bu testte, aile içerisinde çocuğunuza koruyucu, izin verici, otoriter ya da demokratik tutumlardan hangisini sergilediğinizi ve o tutumun doğruları ve yanlışlarını öğrenebilirsiniz.

Beck Depresyon Ölçeği

Teste Başla
Bu form son bir (1) hafta içerisinde kendinizi nasıl hissettiğinizi araştırmaya yönelik 21 maddeden oluşmaktadır. Her maddenin karşısındaki dört cevabı dikkatlice okuduktan sonra, size en çok uyan, yani sizin durumunuzu en iyi anlatanı işaretlemeniz gerekmektedir.

İdeal Bir Ebeveyn misiniz?

Teste Başla
Bu testimiz çocuğunuza karşı ideal bir ebeveyn olup olmadığınızı sizlere gösteriyor. Soru cümlelerinde size en yakın gelen sonucu, boşluk doldurma cümlelerinde ise şıklar arasındaki en iyi kısmı seçin.

Liebowitz Sosyal Fobi Belirtileri Testi

Teste Başla
Test 48 sorudan oluşmaktadır. İlk 24 soruyu duyduğunuz kaygının şiddetine göre işaretleyiniz. Devamındaki 24 soruda aynı durumlar tekrar sıralanmıştır. Bu defa bu durumlardan kaçınıyorsanız, kaçınmanın şiddetine göre işaretleme yapınız.

Aile İçi İletişiminiz Doğru mu?

Teste Başla
Bu testte, aile içindeki iletişiminizin nasıl olduğunu, bu iletişim biçiminin doğrularını ve yanlışlarını öğrenebilirsiniz.

Beck Anksiyete Ölçeği

Teste Başla
Bu testte insanların kaygılı ya da endişeli oldukları zamanlarda yaşadıkları bazı belirtiler verilmiştir. Lütfen her maddeyi dikkatle okuyunuz. Daha sonra, her maddedeki belirtinin bugün dahil son bir (1) haftadır sizi ne kadar rahatsız ettiğini işaretleyiniz.

Özgüven Testi

Teste Başla
Bu Test 33 sorudan oluşmaktadır. Vereceğiniz yanıtlarla psikiyatrik muayene ile obsesif kompulsif bozukluk saptanma ihtimali olup olmadığını öğrenebilirsiniz.