Sık Sorulan Sorular

Kidolog.com ebeveyn adayları ve ebeveynlere gebelik ve çocuk gelişimi alanlarında ihtiyaç duyabilecekleri uzman desteğini sağlayan bir platformdur. Aynı zamanda yetişkin bireyler de kendileri için hizmet alabilirler. Alanında uzman kidologlarımızla görüntülü görüşme sistemimiz üzerinden görüşebilirsiniz.

    -Tüm seans görüşmelerinizde rumuz (kullanıcı adı) kullanarak görüşme sağlayabilirsiniz.

•    Diyetisyen
•    Çocuk Gelişim Uzmanı
•    Ebe/Doula
•    Emzirme Danışmanı
•    Özel Eğitim Uzmanı
•    Fizyoterapist
•    Psikolog/Psikolojik Danışman
•    Ergoterapist ile Dil ve Konuşma Terapistiyle online görüşme gerçekleştirebilirsiniz

Kidolog.com’da bulunan bütün uzmanların diploma ve özgeçmiş bilgileri sisteme kayıt olmadan önce ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde incelemeye alınmaktadır. Lisansını tamamlamamış, danışmanlık alanında deneyim sahibi olmayan hiçbir uzmanla çalışmıyoruz.

Belge incelemeleri tamamlanan uzmanlar ile yine ilgili alandaki uzmanımız ön görüşme yaptıktan sonra başvuru süreci tamamlanmaktadır. Bu sürecin tümü tamamlandıktan sonra uzman, seans vermeye başlayabilir.

Danışmanlar, kişisel bilgilerinizle değil sistem üzerinde kullandığınız rumuzlarınıza göre işlem yapmaktadır.

Online seanslar, yüz yüze terapilere oranla çok daha uygun maliyetlidir.

Ödemeler kredi kartı veya banka kartı ile yapılabilmektedir. Tüm kişisel bilgileriniz, ulusal ödeme işlemcisi tarafından korunarak güvence altına alınmaktadır. Finansal bilgilerinizin kendi bünyemizde saklanması söz konusu değildir.

Mobil uygulamamız Google Play ve Appstore'da yer almaktadır.

Kendi uzaktan görüşme sunucularımız üzerinden görüşmeler gerçekleştirilmektedir. Uzman veya Danışan panelinden randevu saatinizde bağlanarak görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Alınan randevuların hiçbirinde üçüncü bir mecrada (telefon, skype, zoom, whatsapp gibi sistemler) görüşme sağlanmamaktadır. İletişim bilgilerinize gerek duyulmamaktadır.

kidolog.com’da hizmet alan danışanların gizliliği ve güvenliği önceliğimizdir. Kişisel bilgiler ve danışana ait diğer veriler her zaman güvende ve gizli tutulmaktadır.

Verileriniz, "Paylaşımsız" (Dedicated) sunucularımızda en üst güvenlik seviyesinde saklanmaktadır. Yapılan görüşmeler, gizlilik ilkesine uygun şartlarda uzman ve danışan dışında 3. şahısların ulaşamayacağı şekilde uçtan uca şifrelenerek hizmet verilmektedir. Görüntülü, sesli veya yazılı olarak yapılan görüşmeler sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir ve özel hayatın gizliliği ilkesi kapsamında hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır.
 

Uluslararası tüm ödeme yöntemleri web sitemizde aktif bulunmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun kidologlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Randevunuzu panelinizden kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Randevunuzu panelinizden kolaylıkla erteleyebilirsiniz

Her kullanıcımızın ihtiyaçları doğrultusunda farklı talep alanları olabilmektedir. Eğer hangi uzmanlık alanından seans alacağınıza karar veremiyorsanız, Whatsapp destek hattımızdan (+90 850 840 1139) veya info@kidolog.com adresinden bize görüşmek istediğiniz konu başlığını yazabilir, destek ekibimiz tarafından uzmanlık alanı yönlendirmesi alabilirsiniz.

Uzmanlık alanı seçiminden sonra, o alandaki uzman ekibimizden uygun olduğunuz gün ve saate göre seçim yaparak seans oluşturabilirsiniz.