Hakkımızda

Hakkımızda

Kidolog Nedir?

Yaşama katılabilecek en güzel değerin bir insan yetiştirmek olduğu düşüncesiyle kurduğumuz Kidolog, gebelik öncesi ve sonrası dönemlerde ebeveynlere 11 farklı kategoride 7/24 güvenli danışmanlık hizmeti veren online platformdur. Uzman kadrosunun, ebeveynlerle iş birliği halinde yürüttüğü çocuk gelişim sürecinin, geleceğe umutla bakan mutlu nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlaması Kidolog olarak en büyük hedefimizdir.

Kidolog Nasıl Kuruldu?

Kidolog Kurucu Ortak ve Ceo’su Eray Uğurelli’nin baba olmasıyla Kidolog serüvenimiz başladı. Babalık sürecinde kızının anne sütüyle beslenmesinde yaşadığı problemler nedeniyle, sosyal medyada araştırıp bulduğu bir emzirme danışmanından seanslar satın aldı. Sonrasında bu seansların işe yaradığını gören Eray Uğurelli, Kurucu Ortak Burak Candan ile böyle bir hizmetin güvenli ve alanında uzman olduğuna dair şüphe bırakmayan profesyoneller tarafından yapılması gerektiğini düşündü. Danışanların emin ellerde hizmet aldığı, hiçbir güvenlik şüphesinin olmadığı Kidolog’u bu sayede kurmaya karar verdi...

Kidolog olarak kurulduğumuz günden itibaren binlerce aileye hizmet verdik. Her geçen gün daha çok aileye hizmet vererek büyümeye devam ediyoruz.

Kidolog Kimdir?

Kidolog, gebelik sürecinden itibaren 18 yaşa kadar çocukların gelişimsel sürecini takip eden, bu süreçte çocuklara ve ebeveynlere 11 farklı kategoride destek sunan lisanslı uzmanlardır.

Kidoveyn Kimdir?

Kidologlar tarafından danışmanlık alan bilinçli ebeveynlerdir.

Hakkımızda